Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

Dritan Ylli

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Metës i bashkohet te ”Mulliri” deputeti socialist, kush po e “tradhëton” maxhorancën e Ramës? (FOTO-EMRI)

Sot, teksa Kuvendi i Shqipërisë po diskutonte çështjen e shkarkimit të Kreut të Shtetit, Ilir Meta është fotografuar në një kafe në Tiranë në...

Emërim i BUJSHËM/ Ikën Dritan Ylli, ky është DREJTORI i ri me të kaluarën ‘e zezë’

Pas shkarkimit nga puna të ish-drejtorit të Inspektoriatit Shtetëror të Punës, Dritan Ylli nga informacione për newsbomb.al mësohet se në vend të tij është...

Kandidati i LSI i kundërpërgjigjet akuzave të Ministrit të Drejtësisë për emërimet fiktive

LSI nuk e ndal nga askush vrullin e saj drejt forces se pare, te dielen e ardhshme dhe nuk bie pre e presioneve...

“Merr flakë” fushata, kandidati i LSI thumbon fort socialisten: Po, ke të drejte shoqja kandidate

Dritan Ylli, aktualisht drejtor i Inspektoriatit të Punës është njëkohësisht kandidat i LSI për deputet në qarkun e Shkodrës. Ylli me...

Reagon Dritan Ylli: Nuk e kam komentuar deklaratën e Veliajt për ngjarjen e Sharrës

Kryetari i Inspektoriatit të Punës, Dritan Ylli ka reaguar pas publikimit në disa media se ai kishte kundërshtuar deklaratën e bërë nga kryebashkiaku Erion...

Siguria në punë, Dritan Ylli: Na duhet më shumë humanizëm dhe kujdes për sigurinë e jetës

“Më shumë investim për kushtet e punës, sollën rënie të ndjeshme të aksidenteve me pasojë humbjen e jetës.” Në kuadrin e...

Dritan Ylli inspektim në call center: Masa të ashpra për ata që cënojnë të drejtën e punonjësve për tu ankimuar

Drejtori i Përgjithshëm i Inspektoriatit të Punës, Dritan Ylli, zhvilloi sot një vizitë në një prej kompanive më të rëndësishme të shërbimit call center...

Drejtori i Inspektoriatit të Punës, Ylli: 470 punonjës të rinj në skemën e sigurimeve, u gjetën në të zezë

Drejtori i Inspektoriatit të Punës, Dritan Ylli, në përfundim të sezonit turistik, bëri një takim me punonjës në një prej subjekteve të sektorit hoteleri-turizëm....

Lajmet e fundit