Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

dritan sula

Grupi i Alibeajt nxjerr një tjetër kandidat për kryebashkiak, ja kush është sipërmarrësi që garon në 14 maj

Grupi i PD-së së Enkelejd Alibeajt ka zyrtarizuar këtë të  martë një tjetër kandidat për kryetar Bashkie për zgjedhjet vendore të 14 majit. Bëhet fjalë...

Grupi Alibeaj prezanton kandidatin e radhës, një biznesmen dhe themelues i PD për Dimalin

Biznesmeni Dritan Sula është kandidati i radhës i prezantuar nga Grupi Alibeaj, për një nga 61 bashkitë e vendit, për zgjedhjet lokale të 14...

Lajmet e fundit