Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Dritan Shoraj

Taulant Muka i kërkon ndjesë pedagogut Dritan Shoraj, e mori shembull 4 vite më parë kur u arrestua gabimisht për drogë në Itali

Taulant Muka, studiues dhe ish-zv.ministër i Arsimit, i ka kërkuar ndjesë publike pedagogut Dritan Shoraj pasi 4 vite më parë e ka marrë atë...

Interpoli e arrestoi në Tiranë, Gjykata italiane shpall të pafajshëm pedagogun Dritan Shoraj: Nuk ka lidhje me trafikun e drogës!

"Pedagog në Universitetin e Tiranës dhe fytyrë e televizionit, ai u dënua me katër vjet me akuzën se ishte kreu i një grupi trafikantësh...

Zbulohet roli i PEDAGOGUT në trafikun e drogës

Dritan Shoraj u arrestua të shtunën në Tiranë për llogari të autoriteteve italiane. Dritan Shoraj, pedagog në Fakultetin e Ekonomisë në Tiranë, ka qenë...

UT pezullon nga detyra PEDAGOGUN e arrestuar për DROGË

Universiteti i Tiranës ka pezulluar nga detyra pedagogun e Fakultetit të Ekonomisë Dritan Shoraj. Urdhri për pezullim nga detyra është dhënë nga Rektori Mynyr...

Kapet në Tiranë i KËRKUARI ndërkombëtar (EMRI + VIDEO)

Policia e Tiranës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma.   I arrestuari është Dritan Shoraj...

Lajmet e fundit

Dita

Telegraf

Standard

Fjala