Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dritan shkaba

Basha hedh akuza të rënda nga Saranda, vjen reagimi “tronditës” i LSI dhe i kujton kreut demokrat kohën kur ishte “këlysh”

Kreu i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme gjatë takimit elektoral në Sarandë i është drejtuar LSI teksa thotë “ka mbaruar koha e matrapazëve”....

Lajmet e fundit