Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Dritan Shakohoxha

Dokumenti/ Zgjedhjet për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit mbahen në 2 mars

Federata Shqiptare e Futbollit do mbajë Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme Zgjedhore në 2 mars 2022, në orën 10:00 në Shtëpinë e Futbollit. Në...

Dritan Shakohoxha në krah të Veliajt,  i bashkohet nismës për mbjelljen e pemëve të reja te Parku i Liqenit

Bashkia e Tiranës nisi sot mbjelljen e pemëve të reja dhe zëvendësimin e atyre të dëmtuara. Nismës iu bashkua kësaj here...

Buzhala përplaset me Shakohoxhën për Kombëtaren e futbollit

Gazetari Berat Buzhala, dhe drejtori i Supersport, Dritan Shakahoxha, janë ‘përplasur’ në emision për çështjen e bashkimit të shqiptarëve në një kombëtare. ...

Ilda Bejlerit nuk i del e keqja me Shakohoxhën, e thumbon keq: S’e di ç’a profesioni ka menaxher, brigadier… (VIDEO)

Largimi i Ilda Bejrit nga Digitalb pas 11 vitesh karrierë në këtë format u shoqërua me bujë të madhe, po aq edhe kalimi në...

Zbulohet prapaskena e sherrit me Shakohoxhën, kush është moderatorja që largoi nga puna Ilda Bejlerin

Largimi nga ‘’Digitalb’’ pas 11 vitesh i moderatores dhe gazetares Ilda Bejleri natyrisht që e ka një shkak, të cilin kanë kureshtje ta dinë...

PIKANTE/ Mori pushimet e verës, Ardit GJEBREA viziton ‘Arenën Kombëtare’ me SHAKOHOXHËN, komentatori i futbollit e thumbon: Do na kishe lënë pa punë

Komentatori i njohur i futbollit Dritan Shakohoxha dhe moderatori i "E diela shqiptare" Ardit Gjebrea vizituan sot “Arenën Kombëtare”. Dy personazhet e njohur të...

‘Unë e mora në televizon’, vazhdon SHERRI mes Ilda Bejlerit dhe Shakohoxhës: Je komentator, jo pronar

Vazhdojnë replikat mes moderatores Ilda Bejleri dhe komentatorit sportiv Shakohoxha. Ky i fundit, ka qenë i ftuar pasditen e sotme në...

U largua pas 11 vitesh nga SuperSport, Shakohoxha flet për herë të parë për sherrin me Ilda Bejlerin: Unë e mora në televizion, largimin...

Komentantori sportiv Dritan Shakohoxha ka reaguar për herë të parë për largimin e Ilda Bejlerit pas 11 vitesh nga SuperSport dhe për sherrin që...

Ilda Bejleri konfirmon largimin nga ‘Digitalb’, zbulon ARSYEN e sherrit me Dritan Shakohoxhën dhe projektin e ri

Moderatorja Ilda Bejleri konfirmon largimin nga Supersport. Vetëm 4 ditë më parë, "Newsport" bëri të ditur se imazhi i Digitalb me...

Plas ‘bomba’ te SUPERSPORT, Ilda BEJLERI largohet pas 11 vitesh, shkak përplasjet me SHAKOHOXHËN

Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit, duket se 'bomba' e vërtetë plasi në Supersport. Mësohet se Ilda Bejleri, imazh i Digitalb dhe prej 11...

Lajmet e fundit