Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Dritan Sejko

Ish-drejtori i AKU i përgjigjet Ramës: Shpresoj të mos jetë thjesht propagandë, por të punoni vërtet

Ish-drejtori i përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Rama për këtë drejtori dhe abuzimet e shumta...

Edhe AKU kalon në duart e PDIU-së, drejtori u shkarkua 7 muaj pasi kishte marrë detyrën

Në ambientet e Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, u prezantua sot drejtori i ri, i sapoemëruar në këtë detyrë nga Kryeministri Edi Rama. Ai është...

Lajmet e fundit