Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E premte, 9 Qershor, 2023

TAG

dritan rexhepi

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, GJKKO rifillon pas 1 viti gjyqin për Dritan Rexhepin dhe gjashtë të akuzuarit e tjerë

Gjykata e Posaçme ka rifilluar pas një viti gjyqin për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, ku të akuzuar janë Dritan Rexhepi dhe gjashtë...

“Alda Klosi mund të jetë karem”, eksperti kriminalistikës: Është lënë në përgjim të serviret ‘zari’ i madh

Eksperti i kriminalistikës Dritan Rexhepi deklaroi në emisionin Review, në Euronews Albania, se ish-zyrtarja Alda Klosi mund të jetë lënë e lirë këto kohë,...

“Mafia shqiptare “punon” si një familje”, mediat në Ekuador: Rekrutojnë fëmijë të moshës 9-vjeçare, “shkollim” për vrasës me pagesë

“La Hora” i ka dedikuar një artikull trafikimit të drogë, vrasjeve dhe ngjarjeve të tjera kriminale në vend (Ekuador), ku të përfshirë janë shqiptarë. Bandat...

SPAK dërgon për gjykim BOSIN e KOKAINËS Dritan Rexhepi, Altin Hajrin e kompleksit “GOLD” dhe grupin e rrembyesve të Jan Prengës

Prokuroria e Posaçme ka përfunduar hetimet dhe dërguar për gjykim bosin shqiptar të Kokainës, Dritan Rexhepi, pronarin e kompleksit Golden në Shijak, Altin Hajri...

U lirua nga burgu i Ekuadorit bosi i trafikut të kokainës, Prokuroria italiane jep pretencën për Dritan Rexhepin

Dritan Rexhepi, i njohur si një nga bosët e trafikut të kokainës në Amerikën Latine, prej pak javësh ka lënë qelinë e burgut në...

Vrau 2 policë në Fushë Krujë dhe akuzohet se dha urdhrin për rrëmbimin e Jan Prengës, lirohet nga burgu në Ekuador Dritan Rexhepi, 3...

Dritan Rexhepi, i njohur si një nga bosët e trafikut të kokainës në Amerikën Latine, prej pak javësh ka lënë qelinë e burgut në...

“Përmbyti Europën me kokainë”, gazeta amerikane shkrim për narko-trafikantin shqiptar në Ekuador

Dritan (Gramoz) Rexhepi, i ashtuquajturi "baroni shqiptar i drogës", i cili po vuan dënimin në një prej burgjeve më të famshme të Ekuadorit, është...

Dritan Rexhepi rrëfen për Artan Hoxhën arratisjet e bujshme, trafiqet dhe burgun me bosat e kokainës

Publikohet pjesa e dytë e intervistes së gazetarit Artan Hoxha me Dritan Rexhepin, 40-vjeçarit nga Velça i dënuar aktualisht me 13 vite burg për...

“Kam parë të vdekur Jan Prengën”, gazetari tregon videon: Kufomën e nxorrën nga bagazhi i Range Rover

Gazetari Artan Hoxha rrëfen atë çka ka parë në videon e pengmarrjes dhe vrasjes së Jan Prengës. Hoxha tha se pamjet...

VRASJA E PENGUT/ Zbardhet biseda mes Rexhepit dhe Prengës nga Ekuadori në Britani: Ata më prenë në besë! Po të jap emrat, ja kush...

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e pengut Jan Prenga, 49 vjeç. Mësohet se Dritan Rexhepi i cili është arrestuar dhe...

Lajmet e fundit