Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Dritan Rexhepi nga Vlora

Kush është bosi shqiptar i drogës që mbahet i burgosur në Ekuador dhe që u kap me 278 kg kokainë? (EMRI)

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin “Kapital”, në Vizion Plus, ka folur për grupet kriminale që veprojnë jashtë Shqipërisë. ...

Lajmet e fundit