Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dritan Prifti

U nda nga jeta në moshën 49-vjeçare, fëmijët e Dritan Priftit shfaqen për herë të parë në publik: Çdo gjë që bëjmë kemi në...

Një nga politikanët më të përfolur në dekadën e fundit në Shqipëri, që të gjithë e deshën dhe të gjithë urryen në kohë të...

Sot 1 vit pa Dritan Priftin, djali dhe vajza dedikim ngjethës (FOTOT)

Sot mbushet një vit nga ndarja parakohe nga jeta e politikanit Dritan Prifti si pasojë e një sëmundjeje.   Pikërisht në...

‘Sa shumë më mungon ba’, vajza e Dritan Priftit publikon VIDEON e tij të rrallë

Pak kohë më parë ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti është ndarë nga jeta dhe mesa duket vazja e tij nuk e kapërdin dot mallin...

Vajza e vogël e Dritan Priftit, dedikim prekës të atit (Foto)

Ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti u nda nga jeta në 12 tetor të vitit të kaluar si pasojë e një sëmundje të rëndë....

18 vjeç, ja si e festoi datëlindjen djali i Dritan Priftit

Jon Prifti është djali i madh i Dritan Priftit, ish-ministrit të Energjisë, që u nda nga jeta vitin e shkuar. Disa ditë me...

Koleksioni i ri i Dolce & Gabanna, dy fëmijët e ish-ministrit të ndjerë shqiptar pozojnë në setin promocional (FOTO)

Firma e njohur “Dolce & Gabanna” ka prezantuar koleksionin e ri të veshjeve. Në setin e ri fotografik të publikuar së...

“Gjithmonë në mendje, përgjithmonë në zemër”, vajza e Dritan Priftit rrënqeth me dedikimin prekës për të atin e ndjerë

Livia vajza e vogël e ish-ministrit Dritan Prifti ka bërë një dedikim mjaft prekës për të atin që u nda nga jeta rreth një...

Homazhet për Dritan Priftin, “shpërthen” gazetari: U harruan gjobat si ministër dhe grabitja e KESH

Ditën e sotme në Muzeun Kombëtar u mbajtën homazhet për ndarjen nga jeta t ëish-ministrit të ekonomisë, Dritan Prifti. Por ky akt ka...

Skënder Gjinushi rrëfen takimin me Dritan Priftin: Ishte situatë që ndahej me thikë…

Kreu i Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushi ka rrëfyer takimi me ish ministrin e ndjerë Dritan Prifti, disa kohë para zgjedhjeve të 25 qershorit...

Dedikimi i djalit të Dritan Priftit dy muaj më parë për ditëlindje: Je personi që marr shembull (FOTO)

Dy muaj më parë Dritan Prifti do të festonte ditëlindjen, duke shënuar kështu edhe festën e fundit për të, pasi pasditen e djeshme ndërroi...

Lajmet e fundit