Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dritan prifti rende

Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

Ish ministri i Ekonomisë dhe Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë për jetën. Ai ndodhej i shtruar në një...

Lajmet e fundit