Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

dritan prifti ne gjendje te rende

Dritan Prifti në gjendje kritike për jetën

Ish ministri i Ekonomisë dhe Energjitikës, Dritan Prifti është në gjendje të rëndë për jetën. Ai ndodhej i shtruar në një...

Lajmet e fundit