Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Dritan Prençi

Dy prokurorët e dosjes 339 folën për Donika Prelën, reagon PD: E paprecedentë, shkelën sekretin hetimor

Prokurorët e Krimeve Rënda, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi kanë reaguar pas akuzave të deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj kundrejt drejtueses së Krimeve të Rënda,...

VETTINGU/ KPK jep vendimin për PROKURORIN e çështjes TAHIRI

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit,  jep vendimin për prokurorin e Krimeve të Rënda në Tiranë, Dritan Prençi. Trupa gjykuese e përbërë...

Vettingu/ Nis seanca në KPK për prokurorin e çështjes “Tahiri”

Nis seanca dëgjimore për rivlerësim në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, për prokurorin e Krimeve të Rënda në Tiranë, Dritan Prençi. ...

Prokurori i çështjes ‘Tahiri’ në vetting, ja pasuria e deklaruar

Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi, do të dalë në seancë dëgjimore përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Senca për...

Lajmet e fundit