Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dritan prenci

Një nga prokurorët e operacionit, Vladimir Mara: Kemi kapur 6 tonë drogë, të arrestuar zyrtarë të lartë në Shqipëri; 4 kompani, restorante dhe supermarkete...

Vladimir Mara dhe Dritan Prençi, mësohet se janë dy nga prokurorët shqiptarë që kanë marrë pjesë në operacionin ndërkombëtar të drogës që u finalizua...

Lajmet e fundit