Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

dritan muskurti

Vrau vëllanë dhe kunatën në biznesin e tyre/ Arsen Muskurti ankimon vendimin: Dua të kryej akt ekspertizën e shëndetit mendor

Arsen Muskurti ka ankimuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë, e cila caktoi masën e sigurisë “arrest me burg”, pasi akuzohet për vrasjen...

Vrau vëllanë dhe kunatën, Arsen Muskurti rrëfen bisedën e fundit me ta dhe momentet para krimit: Fillimisht qëllova Dritanin, pastaj…

Ngjarja disa ditë më parë në “Rrugën e Kavajës”në kryeqytet, ku Arsen Muskurti vrau vëllain dhe kunatën tronditi opinionin publik. Muskurti së fundmi ka rrëfyer...

Vrau vëllanë dhe kunatën, gruaja dhe e dashura e Muskurtit kërkojnë urdhër mbrojtje

Pas ngjarjes së rëndë dy ditë më parë në Tiranë, ku Arsen Muskurti qëlloi për vdekje vëllain dhe kunatën e tij, Dritan dhe Nora...

Vrasja e dyfishtë në Tiranë/ Zbulohet denoncimi i Dritan Muskurtit 5 ditë para se të vritej: Vëllai im mban një armë poshtë bluzës

Dritan Muskurti dhe gruaja e tij Nora u qëlluan për vdekje ditën e djeshme nga Arsen Muskurti, duke tronditur mbarë opinionin publik. Por zbulohet se...

Vrau vëllanë dhe kunatën, Policia gjen armën e krimit, Arsen Muskurti e kishte hedhur në koshin e mbeturinave

Tirana u trondit pasditen e djeshme nga një vrasje e dyfishtë që ndodhi në një biznes në rrugën "Islam Alla", pranë Rrugës së Kavajës....

Misteri i figurës së Arsen Muskurtit, vrasësi i çiftit në Tiranë foto me politikanë, biznesmenë dhe njerëz të fesë

Arsen Muskurti, i njohur dhe me emrin Hamza, ka qëlluar me armë zjarri pasditen e sotme vëllain e tij dhe bashkëshorten, duke i lënë...

Vrau vëllanë dhe kunatën, RENEA arreston autorin në Tiranë

Është arrestuar pas rreth dy orësh nga vrasja e dyfishtë, autori i krimti të rëndë në Tiranë, Arsen Maskurti. Forca të shumta të policisë në...

Si u paralajmërua në rrjetet sociale vrasja e çiftit në Tiranë, Arsen Muskurti sulmonte vëllanë dhe kunatën (FOTO)

Dritan dhe Nora Muskurti, prindër të tre fëmijëve të mitur janë vrarë pasditen e kësaj të marte në biznesin e tyre në Tiranë, në...

FOTOT: Ky është çifti që u vra në Tiranë, Arsen Muskurti qëlloi vëllanë dhe kunatën për agjencinë e udhëtimeve, çonin besimtarë në Mekë

Dritan dhe Nora Muskurti, prindër të tre fëmijëve të mitur janë vrarë pasditen e kësaj të marte në biznesin e tyre në Tiranë, në...

Tronditet Tirana, vëllai vret vëllanë dhe kunatën brenda biznesit familjar (EMRAT)

Dritan Muskurti dhe bashkëshortja e tij, janë vrarë pasditen e kësaj të marte me armë zjarri. Viktima e dytë sipas Bluve të Tiranës është...

Lajmet e fundit