Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dritan leli

Përplasja e Dritan Lelit me Këshillin Bashkiak, Arben Malaj i del në krah kryebashkiakut: Anëtarët e Këshillit janë në shkelje, të vendosin ligjin mbi...

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli dhe Këshilli Bashkiak janë përplasur ditët e fundit në lidhje me vendimin e bashkisë për Sekretarin e Këshillit Bashkiak,...

Këshilli Bashkiak kundër Lelit, rikthehet në detyrë këshillatri që doli në pension

Kryebashkiaku i Vlorës, Ditan Leli pak ditë më parë, por edhe në një intervistë sqaroi se sekretari i Këshillit Bashkiak, Agron Gjipali është larguar...

Këshilltarët bashkiakë e presin në sallën e universitetit, Dritan Leli hyn në mbledhje online nga zyra, sqaron akuzat që hoqi nga puna një punonjës

Pas refuzimit për mbledhje në teatrin "Petro Marko", kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli përsëri ditën e sotme ka refuzuar kërkesën për mbledhje...

Këshilli Bashkiak kërkon mbledhje jashtë radhe, Dritan Leli kthen përgjigjen e prerë: Nuk lejohen mbledhje në ambiente të mbyllura (LETRAT)

Këshilli Bashkiak i Vlorës ka kërkuar me anë të një shkrese zyrtare që ditën e nesërme të zhvillojë një mbledhje në mjediset e Universitetit...

Blendi Klosin e pyesin në Vlorë për Dritan Lelin, ministri ia kalon topin” Damian Gjiknurit: Deputeti besoj i di, i njeh më mirë këto…...

Ministri i Turizmit Blendi Klosi dhe kolegu i tij Damian Gjiknuri kanë qenë sot në Ishullin e Sazanit në Vlorë, ku kanë dhënë një...

Ish-ministri socialist krah Dritan Lelit: Është koha për punë jo për trakte dhe grupazhe edhe brenda partive

Ish-ministri socialist Arben Malaj i del në krah kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli, dhe thotë se është koha për punë në qytetin bregdetar dhe...

Sëmundja e socialistes bën bashkë Gjiknurin dhe Lelin, kërkojnë ndihmë nga qytetarët në FB, kur me një firmë mund ta dërgojnë në çdo spital...

Një lajm i trishtë është bërë me dije sot në mediat sociale. Sara Alushaj, me post koordinatore e PS e cila ka punuar shumë...

Këshilli Bashkiak i kërkon ballafaqim, Dritan Leli shfaqet krah ambasadorit gjerman, Zingraf: Gjermania mbështet Shqipërinë në projekte të rëndësishme

Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf ka zhvilluar një takim ditën e sotme me kryetarin e Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli në kuadër...

Këshilltarët e Vlorës s’heqin dorë për Dritan Lelin: Kompetencat për mbledhjen i kemi ne, ju kyçët derën forcërisht! Do mbani përgjegjësi (SHKRESA)

Këshilltarët e Këshillit Bashkiak të Vlorës, kërkojnë mbajtjen e një tjetër mbledhje, me prezencë fizike të kryebashkiakut Dritan Leli. Ata kërkojnë që mbledhja të...

Kërkuan teatrin për t’i bërë “gjyqin”, por Leli njoftoi mbledhje online, kryebashkiaku vendos pa prezencën e këshilltarëve: Çfarë donin të dinin për ankesat e...

Anëtarët e Këshillit Bashkiak të Vlorës, kërkuan në fillim të këtij muaji që të kenë një takim me kryebashkiakun Dritan Leli, dhe të pranishëm...

Lajmet e fundit