Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dritan lelaj

4.000 euro për të marrë gradën, SPAK çon në gjyq pedagogun e Akademisë së Sigurisë dhe policin që donte të bëhej “Nënkomisar”

Prokuroria Speciale SPAK, ka mbyllur hetimet dhe ka çuar në gjyq dosjen në ngarkim të pedagogut të Akademisë së Sigurisë Qetësor Gurra, policit Dritan...

Gjykata e Posaçme lë në burg pedagogun e Akademisë së Sigurisë dhe policin që donte të bëhej “Nënkomisar” për 4,000 euro

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) lë në burg pedagogun e Akademisë së Sigurisë dhe një efektiv që donte të...

Lajmet e fundit