Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

dritan hoxha

Ditëlindja e Tanit, Lori Hoxha i shkruan letër të atit: Do jetoj gjithë jetën me mallin tënd, koha me ty dhe koha pa ty...

Lori Hoxha ka kujtuar me fjalë të ndjera në ditën e lindjes Dritan Hoxhën themeluesin e Top Medias, i cili është ndarë nga jeta vite...

Ditëlindja e Tanit të Topit, e kujton Erion Braçe: Këtu “festojnë” akoma ditë të medias, por media e këtij shekulli, në këtë vend, nis...

Deputeti socialist Erion Braçe kujton sot, në ditën e lindjes, themeluesin e Top Medias Dritan Hoxha. Ai shkuan se "Tani i Topit" siç e...

Si u bë Dritan Hoxha pjesë në dasmën e Sarës, momenti që ju ka shpëtuar (VIDEO)

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre më 11 gusht. Ceremonia e dasmës u zhvillua në...

Homazh për një njeri që meriton vetëm mirënjohje

NGA MENTOR KIKIA Unë nuk e kam patur shok Tanin, kështu që nuk e njoha në aspektin njerëzor. Punova 8 vjet me...

Lajmet e fundit