Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Dritan Hilaj

‘I paaftë dhe ordiner që të ka ushqyer pushteti’, aktivistja i kthehet keq Dritan Hilës: I indinjuar që ka njerëz me dinjitet, promovon më...

Aktivistja e njohur, Rezarta Çaushaj, ka reaguar ndaj një postimi në rrjetet sociale të bërë nga moderatori Dritan Hila, i cili i është kundërpërgjigjur...

Lajmet e fundit