Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dritan hila

Dritan Hila homazh viktimave të ‘21 janarit’: Kush u nxori në pritë, bën sikur harroi

Ish-zv/ministri i Mbrojtjes, Dritan Hila nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook ka përkujtuar viktimat demostratës së 21 janarit të vitit 2011, e...

Hila i tmerruar nga ulja e avionit: Era dhe shiu na shkundën si lecka…takuam tokën pas tentativës së dytë

Analisti Dritan Hila sot nuk ka bërë statusin e tij të zakonshëm, të kritikave ndaj qeverisë, por ka treguar një nga përvojat e tij...

Hila i përgjigjet Ngjelës: Lëre të qetë ambasadorin Lu. Publikon listën e tij për të korruptuarit e Shqipërisë

Analisti Dritan Hila me anë të një komenti në rrjetin social Facebook, i është përgjigjur Spartak Ngjelës, i cili kërkonte nga ambasadori i SHBA-së,...

Dritan Hila ironizon me çmimin “Bleta e artë” për drejtoreshën e “QSUT”, Pjerin Ndreu i komenton

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, thotë se drejtoresha e Qëndrës Spitalore Universitare, Ogerta Manastirliu, e cila u përzgjodh si “Administratorja e Vitit”, është...

Lajmet e fundit