Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dritan haxholli

Vrau Dritan Haxhollin në shtëpinë e Marsida Qatjës, lirohet ish-zyrtari i burgut në Durrës

Gjykata ka liruar Bledar Toçin, ish-shefin e sigurisë së burgut në Durrës, që vrau Dritan Haxhollin në shtëpinë e Marsida Qatjas. Vendimi është marrë nga...

Marsida Qatja nën hetim nga Prokuroria, rrezikon deri në 5 vjet burg

Marsida Qatja është marrë zyrtarisht nën hetim nga prokuroria e Durrësit, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në banesën e saj. ...

Vrasja që tronditi Kavajën, gazetarja hedh dyshime të forta: Kthesë në hetime, nuk ishte krim pasioni

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Kavajë disa ditë më parë, ku u ekzekutua 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe mbeti i plagosur shefi i sigurisë...

Publikohet FOTO: Dritan Haxholli i shtrirë në tokë pasi u vra me armë zjarri në shtëpinë e Marsida Qatjas (PAMJE TË RËNDA)

Banesa e Marsida Qatjas në qytetin e Kavajës u kthye sot në skenë horrori pas përplasjes me armë të Bledar Toçit, dge Dritan Haxhollit,...

Lajmet e fundit