Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Dritan Hallunaj

Përcillet në banesën e fundit Enkeleida Hallunaj, gruaja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda

Është përcjellë sot për në banesën e fundit Enkeleida Hallunaj, 38 vjeçe, gruaja e gjyqtarit Dritan Hallunaj e cila i dha fund dje fatalisht...

Dritan Hallunaj kaloi vettingun, PD denoncon: Liroi mikun VRASËS të Ramës (VIDEO)

Nënkryetari i Grupit Parlamentar të PD Enkelejd Alibej ka denoncuar konfirmimin në detyrë nga KPK të gjyqtarit Dritan Hallunaj, i cili liroi nga burgu...

3 seanca dëgjimore dhe 3 vendime, ja kush do të kalojë sot në “sitën” e Vetting-ut

Edhe pse në ditët e fundit të vetting-ut për këtë sezon duket se Komisioni i Këshillit të Lartë është akoma shumë i ngarkuar. ...

Nis Vettingu, hidhet shorti për Krimet e Rënda, në “sitë” 10 dosjet e 2 gjyqtarëve (EMRAT)

Hidhet shorti për përzgjedhjen e dosjeve të gjyqtarëve pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Mësohet...

Lajmet e fundit