Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

dritan goxhaj

Eksperti i aviacionit ia lë fajin shtetit: U ndryshuan kushtet e operimit, kontrollorët bëjnë 1 muaj punë dhe 1 muaj pushim. Jemi të paaftë

Dritan Goxhaj, eskpert i aviacionit civil thotë se shteti është përgjegjës për situatën e krijuar në Rinas, ku prej ditës së djeshme Aeroporti ka...

Lajmet e fundit