Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

dritan gjeci

Shtyhet seanca për vjedhjen e votave në Dibër, dy nga akuzuarit pranojnë fajin dhe kërkojnë gjykim të shkurtuar, mungojnë avokatët

Seanca për të akuzuarit për vjedhjen e votave në Dibër, në zgjedhjet e lokale të vitit 2016, është shtyrë përsëri dhe shkak për këtë...

Lajmet e fundit