Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dritan giona

‘Zgjohet’ Prokuroria, hapen dosjet që bllokuan prokurorët e Llallës, zbulohen lidhjet e KURUM me Dritan Ginën

Dosja ndaj drejtuesve të kompanisë “Kurum” Koray Zeytinoglu dhe Yücel Aksu ka qënë e qepur dhe “blindur” me prova, por çuditërisht nuk po merte...

Lajmet e fundit