Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dritan eli

Banorja e përmbytur i tregon Lulzim Bashës çfarë i tha Dritan Leli kur iu ankua për dëmin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vizituar sot disa zona të përmbytura në Fier dhe Vlorë. Basha tregon komunikimin që...

Lajmet e fundit