Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dritan demoraj

Dy ushtarakët e lartë përplasen “live” në emision: Ke caktuar njerëz që pinë raki gjithë ditën

Ish-shefi i Shtabit të Forcave të Armatosura, Jeronim Bazo dhe ish-ministri Brendshëm, Dritan Demiraj ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në emisionin “Top Story”...

Dritan Demiraj falenderon presidentin Meta dhe ministrat teknikë: Prezenca juaj më motivon më shumë

Ministri teknik i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka promovuar sot librin e tij të ri “Ngritja dhe Rënia e Shtetit Islamik”, në një ceremoni ku...

Lajmet e fundit