Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dritan demiraj

U përfol si kandidat, Dritan Demiraj uron Begajn dhe kritikon opozitën: Bojkoti tregon mungesë lidershipi

Ish-komandanti i Forcave Speciale shqiptare, Dritan Demiraj, ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen e tij si Presidenti i Republikës së Shqipërisë.  Në një postim...

I propozuar nga opozita si kandidat për President, reagon Dritan Demiraj: Faleminderit për mbështetjen, do ju përfaqësoj me dinjitet

Dritan Demiraj është një nga emrat që opozita ka propozuar për t'u zgjedhur si Presidenti i ri i vendit, krahas 7 propozimeve të tjera. Në...

I zbulon Luçiano Boçi, këta janë dy emrat që mund të propozojë “Rithemelimi” për Presidentin e ri

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka zbuluar dy emrat që plotësojnë kriteret e vendosura nga Grupi i Rithemelimit të PD-së për Presidnetin e ri të...

A ka rrezik të përdoren armët bërthamore në konflikt? Ja si përgjigjet ish-komandanti Demiraj

Ish-komandanti i Forcave Speciale shqiptare, Dritan Demiraj nuk beson se bota do të shkojë në drejt përdorimit të armëve bërthamore, pas konfliktit Ukrainë-Rusi. Sipas tij,...

Gjenerali Demiraj shpjegon pse po dështon ushtria ruse në Ukrainë: Ky do të jetë fundi i Putinit

Ish-gjenerali shqiptar Dritan Demiraj shpjegon disa nga arsyet që kanë çuar në një dështim të forcave ruse për të kapur objektivat në Ukrainë, në...

Ish-komandanti i Forcave Speciale: Ukraina mund t’i rezistojë vetëm tre ditë sulmit rus

Ish-komandanti i Forcave Speciale të Shqipërisë, Dritan Demiraj, foli mbrëmjen e sotme për tensionet mes Rusisë dhe Ukrainës. Ai tha në emisionin “Opinion” se trupat...

Deklarata e ish-ministrit të PD: Duhet kujdes me afganët, mund të përdhunojnë femrat! Imagjinoni si vishen vajzat në Qytetin Studenti

Ish-ministri i PD Dritan Demiraj, njëherësh dhe ish-drejtues misioni i trupave shqiptare në Afganistan, ka bërë një deklaratë që mund të shkojë deri në...

Gruevski dhe Siguria Kombëtare… Ky është një turp i madh për shtetin tonë

NGA DRITAN DEMIRAJ Kërcënimet e sigurisë përfshijnë jo vetëm armiqtë konvencionalë siç janë shtetet e tjera, por edhe aktorët e dhunshëm...

E krahasuan me Sandër Lleshin, reagon Dritan Demiraj: Fake News, kur u emërova ministër isha në lirim

Ish ministri i Brendshëm Teknik Dritan Demiraj reagon pas deklaratave se rasti i Sandër Lleshit është i ngjashëm me të tijin. ...

4 miliardë lekë ilaçe të skaduara në QSUT, ish-ministri tregon emrat e përgjegjësve

Te nderuar miq! Duke ndjekur me vemendje skandalin e radhes se Ministrise se Shendetesise, qe ka te beje me sasine 93 per qind...

Lajmet e fundit