Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Dritan Decka

Arben Gjata inkurajon dy mjekët e akuzuar: Çasti më i vështirë për ju nuk ishte kur ju vunë prangat

Rektori i Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata ka inkurajuar dy kolegët e tij Helidon Klosin dhe Dritan Deçkën, të akuzuar për vdekjen e një...

Lajmet e fundit