Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

dritan dajti

Kërcënimi i Llallës, Artan Hoxha: Deputeti hyri në burg dhe takoi Dritan Dajtin e Kastriot Ismailajn, kërkoi fikjen e kamerave

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24, ka folur sërish për kërcënimin e kryeprokurorit Adriatik Llalla. Hoxha deklaroi se lidhur...

Kabllogrami i SHBA: Agron Kuliçaj i korruptuar, i implikuar në vrasjen e 4 policëve nga Dritan Dajti

Në një kabllogram të ambasadës amerikane, ish-zv.drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçajn konsiderohet njeri i korruptuar dhe i implikuar në ngjarjen...

Zbardhet debati i ashpër për gjyqtarin në KLD: Manjani: Aliu bën si Dritan Dajti

Debate të Ashpra në Këshillin e Lartë të Drejtësisë pas kërkesës së ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani për procedim disiplinor të gjyqtarit të Kavajës...

Lajmet e fundit