Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

dritan dajti

Vrau 4 efektivë, DRITAN DAJTI shkon si ‘zotëri’ te dentisti në ish-Bllok, do rregullojë dhëmbët (VIDEO)

Dritan Dajti shkon te dentisti si ‘zotëri’ për të rregulluar dhëmbët në zonën e ish-Bllokut. Në video, duket teksa policët shoqërojnë...

U vranë nga Dritan Dajti 10 vite më parë, Policia e Shtetit homazhe për 4 efektivët e rënë

Është zhvilluar sot ceremonia përkujtimore e 10 vjetorit të vrasjes së 4 efektivëve të policisë, nga Dritan Dajti.   Familjarë, miq, të...

Votoi kundër Dritan Dajtit, gjyqtari Fuat Vjerdha në sitën e vettingut

Kryetari i Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Fuat Vjerdha do të përballet sot me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Seanca dëgjimore me Vjerdhën drejtohet...

I shpëtoi dënimit të përjetshëm, Dritan Dajti kundra rekurs ndaj Prokurorisë

Dritan Dajti ka bërë rekurs ndaj të Prokurorisë së Apelit për Krime të Rënda. Avokatët mbrojtës janë shprehur me argumentin...

TJETËR ndryshim në Policinë e Shtetit/ Ikën drejtori i Elbasanit, rikthehet shefi i operacionit për arrestimin e Dritan Dajtit (U vranë 4 policë)

Tjetër ndryshim në rradhët e Policisë së Shtetit, raporton newsbomb.al. Këtë herë bëhet fjalë për një qark të rëndësishëm e tejet...

Shpëtoi nga burgu përjetë Dajtin, gjykata rrëzon KËRKESËN e gjyqtarit për kthimin e  17 mijë eurove

Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzon kërkesën e gjyqtarit Skënder Damini dhe djalit të tij Lisien Damini për kthimin e 17 mijë eurove. ...

Vendimi për Dritan Dajtin, Berisha: Rama i vrau për së dyti katër oficerët

Ish- kryeministri Sali Berisha e ka quajtur Kryeministrin Rama si serial killer. Berisha ka dënuar ashpër heqjen e dënimit me vdekje...

Ulën dënimin për Dritan Dajtin, pas kontrolleve në banesë, hetim pasuror 3 gjyqtarëve

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror për tre gjyqtarët që vendosën, pro kërkesës për gjykim të shkurtuar për Dritan Dajtin. ...

Kontrolli në shtëpitë e 3 gjyqtarëve të Dritan Dajtit, Policia e Shtetit: Kemi gjetur municione, mijëra euro dhe prova të tjera

Policia e Shteti konfirmon operacionin blic të mëngjesit të sotëm në banesat e 3 gjyqtarëve të cilët rrëzuan dënimin me burgim të përjetshëm për...

Shoqërohet në polici 1 prej gjyqtarëve që uli dënimin për Dritan Dajtin, iu gjetën municione luftarake në shtëpi

Shoqërohet në polici një nga gjyqtarët që rrëzoi vendimin me 'burgim të përjatshëm' për Dritan Dajtin. Gjyqtari Skënder Damini është shoqëruar...

Lajmet e fundit