Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

dritan brama

Dritan Brama tregon pengun më të madh në “Big Brother”: Më ka shpëtuar…

Balerini dhe koreografi Dritan Brama u eliminua të martën nga shtëpia e “Big Brother VIP” në një televotim ku ishte bashkë me banorin tjetër,...

Lajmet e fundit