Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Dritan Agolli

E denoncoi NEWSBOMB, anulohet tenderi 400 milionësh i FSHZH-së, Dritan Agolli ia dha kuzhinierit të njohur që punon në restorantin e djalit të tij

Komisioni i Prokurimeve Publike ka anuluar tenderin 400 milionë lekë të vjetra të dhënë nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit, "për krijimin e një menuje...

DETAJE TË REJA/ TENDERA ABUZIVË dhe punonjës me rroga MILIONA lekë, ja si Fondi Shqiptar i Zhvillimit abuzon me paratë publike

Tenderi abuziv rreth 500 milionë lekë solli, të cilin drejtori i Fondit Shqiptar të Zhvillimit ia dha një kuzhinieri që punonte në restorantin e...

Tenderi 500 mijë dollarë, PD denoncon: SPAK të hetojë Dritan Agollin e FSHZH

Partia Demokratike ka denoncuar sërish tenderin prej 500 mijë dollarsh, që i është dhënë kuzhinierit nga kreu i Fondit Shqiptar të Zhvillimit, Dritan Agolli,...

SPAK nisi hetimet për të, reagon kreu i FSHZH: S’ka një kontratë të lidhur për tenderin sipas ligjit, presion për të…(E PLOTË)

Kreu i Fondit Shqiptar të Zhvillimit, Dritan Agolli ka reaguar pasi prokuroria e Posaçme SPAK e vuri nën hetim për tenderin abuziv. Agolli po...

Newsbomb denoncoi SKANDALIN, SPAK vë nën hetim kreun e FSHZH, Dritan Agolli, i dha 400 mijë USD tender kuzhinierit të restorantit të djalit

Prokuroria e Posaçme SPAK ka vënë nën hetim kreun e Fondit shqiptar të Zhvillimit për  tenderin abuziv të denoncuar pak ditë më parë. Agolli po...

Newsbomb denoncoi SKANDALIN, PD i kërkon SPAK të fillojë hetimet për TENDERIN e Fondit Shqiptar të Zhvillimit

Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate për media të deputetit Arbi Agalliu, i ka kërkuar Prokurorisë së Posaçme (SPAK) që të fillojë hetimet për tenderin...

SKANDALI i Fondit Shqiptar të Zhvillimit/ Dritan AGOLLI i jep 400 milionë lekë tender kuzhinierit Alfio Rrotani, punon në restorantin e djalit të tij...

Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) është denoncuar shpesh në media për paratë "rrush e kumbulla" që shpërdoron me tendera dhe favore për miqtë e...

Pas Blendi Gonxhes, Rama rikthen një tjetër të besuar nga koha e bashkisë! E emëron DREJTOR në institucionin e rëndësishëm

Një “dashuri e re” e kryeministrit Rama po lind për ish bashkëpunëtorët e tij, nga koha kur drejtonte bashkinë e Tiranës, shkruan newsbomb.al. ...

Lajmet e fundit