Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

drita

VIDEO/ Po flisnin për krizën energjitike, fiken dritat në konferencën e ministres gjermane me homologun grek

Një incident ka ndodhur gjatë konferencës së përbashkët për shtyp të ministres së Jashtme gjermane, Annalena Burbock dhe homologut grek, Nikos Dendias, e cila...

Dëmtohet rrjeti elektrik pranë Gardës, OSHEE:  Po punohet për rikthimin e energjisë  

Një pjesë e zonës pranë Gardës, te Liqeni ka mbetur pa energji elektrike pasi është dëmtuar rrjeti elektrik 20kV.  Bëhet me dije se grupet...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen...

Dritan Leli: Në orën 20:30 në qytetin e Vlorës do të fiken dritat

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli ka njoftuar se në orën 20:30 në qytetin e Vlorës do të fiken dritat, si shenjë solidare për të...

Prej katër ditësh pa drita, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Rikthehet energjia elektrike në Devoll

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të dendura të borës që kanë rënë gjatë këtyre ditëve, bashkia e Devollit prej katër ditësh...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve...

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona do të jenë pa drita nesër

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se nesër do të ketë mungesë energjitike në disa zona në Tiranë. Njoftohet se...

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Energjia do të stakohet...

Nesër në këto zona të Tiranës do të ndërpritet energjia elektrike, ja oraret

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës për shkak të punimeve...

Libani pa drita, 6 milionë banor “zhyten” në errësirë

Libani nuk ka energji elektrike të prodhuar, pasi dy termocentralet më të mëdhenj të vendit u mbyllën për shkak të mungesës së karburantit. "Rrjeti energjetik...

Lajmet e fundit