Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drita shehu

Gjykata e Tiranës çon “në shtëpi” 4 trafikantët e emigrantëve, një në burg: I fusnin në Shqipëri dhe më pas në vendet e BE

Katër nga pesë të arrestuarit nga Policia e Tiranës dy ditë më parë, në një operacion për ku u godit një grup që trafikonte...

Lajmet e fundit