Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drita shehaj

DOSJA E PLOTË/ E përdhunuan 50 vjecaren, i lidhën duart pas dhe këmbët me litar, e hodhën në rezervuar (Detajet tronditese të krimit makabër)

Zbardhen detaje të reja nga krimi i rëndë në Mallakastër, ku dy 16-vjeçarë dhe një 26-vjeçar qëndrojnë pas hekurave me akuzën e grabitjes dhe...

Lajmet e fundit