Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drita saliaj

Vranë Drita Saliajn dhe e hodhën në rezervuar, Gjykata e Fierit dënon përjetë Ervis Zotajn, 31 vite për dy të miturit (Ngjarja)

Gjykata e Fierit ka dhënë sot dënimin për tre autorët e ngjarjes makabre që ndodhi në Mallakastër, 5 janarin e vitit 2020. Drita Saliaj...

Grabitën, lidhën me litar dhe mbytën 50-vjeçaren, Gjykata e Fierit jep ‘arrest me burg’ për 3 të rinjtë

Pas ngjarjes shokuese të ndodhur në Mallakastër në rrethana tepër tronditëse, ku 50-vjeçarja Drita Saliaj u vra nga grabitësit e shtëpisë së saj, gjykata...

Vrasja e Drita Saliaj nga nipi i burrit dhe 2 shokët e tij, familjarët e 16 vjeçarit braktisin banesën

Braktisin banesën familjarët e Luis Saliaj, 16 vjeçarit i cili së bashku me dy shokë të tij vrau nusen e kushëririt të babait, Drita...

Lajmet e fundit