Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drita ne qiell

Njerëzit të habitur nga satelitët në qiell, reagon Elon Musk: Do t’i bëjmë që mos të shkëlqejnë aq shumë (Video)

Prej disa ditësh banorë në mbarë botën kanë vënë re drita të “çuditshme” që lëvizin në qiell, herë të ndara dhe herë në formacione....

Lajmet e fundit