Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drita kocari

Historia e trishtë: Drita dhe Fiqiri Koçari, dy të moshuarit që humbën jetën në Qafë Muzinë, ishin nisur për plazh në Sarandë! Zjarrfikësit i...

Drita dhe Fiqiri Koçari, çifti i të moshuarve që humbën jetë nga aksidenti tragjik në Qafë Muzinë tre ditë më parë, ishin nisur nga...

Lajmet e fundit