Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

drita jeshile per shqiperine

“Drita jeshile” e Parlamentit të Holandës për Konferencën Ndër-Qeveritare, Edi Rama përshëndet vendimin: Mirënjohje! Shqipëria u zhbllokua

Kryeministri shqiptar Edi Rama, përshëndet vendimin e Parlamentit të Holandës për mbajtjen sa më parë të Konferencës së Parë Ndër-Qeveritare, mes Bashkimit Europian dhe...

Lajmet e fundit