Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drita e telefonit

Ja pse nuk duhet ta shikoni kurrë ekranin e telefonit natën dhe me një sy mbyllur

Të gjithë thuajse e kanë bërë të paktën një herë; të shtrihen në krevat me dritën fikur ndërsa përpara fytyrës mbajnë ekranin e ndritshëm...

Lajmet e fundit