Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drini i zi

Po peshkonin me dinamit në Drinin e Zi, e pësojnë keq 3 persona në Dibër, policia sekuestron kapsolla dhe fitilë zjarri

Policia e Dibrës ka proceduar 3 persona, pasi akuzohen se kryenin gjueti peshkimi me lëndë plasëse. Tre shtetasit me iniciale XH. S., 45 vjeç; A....

Hyn në lumë të shpëtojë dy mbesat e mitura, mbytet gruaja në Drinin e Zi

 Vajzat e mitura janë jashtë rrezikut për jetën. Vijojnë hetimet në vend ngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit