Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drini i bardhe

I buzëqeshur, Berisha kalon fundjavën te Drini i Bardhë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë larg politikës dhe zhurmës së Tiranës. Ai ka postuar një foto nga Drini i Bardhë,...

Lajmet e fundit