Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drini Gjeçi

PËRGJIMI 12/ Urdhri i Ndreut, drejtori i Arsimit në telefon drejtorin e shkollës: Deklaroje votën haptas bashkë me familjen, kur them haptas, haptas

Ky është përgjimi i 12-të i publikuar nga gazeta gjermane Bild dhe protagonist në të është kreu i Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeci...

PËRGJIMI 13/ Drejtori merr në telefon qytetarin: Mos kemi llafe, votat i dua haptaz! Këtë po të them…

Kjo është biseda mes drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi me Lavdrim Muratin, të cilit i kërkon votat haptas me tone kërcënuese. ...

Lajmet e fundit