Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drilona hoxha

Përplasje brenda KQZ, Klement Zguri nuk njeh deklaratën e zëdhënëses së tij: Nuk pasqyron qëndrimin tim si kryetar

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka reaguar pas kërkesës së disa kryetarëve të bashkive që qeverisen nga PD dhe nga LSI që qendrat zonalet të...

Lajmet e fundit