Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drilon

Masakër në Parkun e Drilonit, priten pemët dhe mbushet me inerte lumi (FOTO)

Një masakër e vërtetë ambientale ka ndodhur në Volorekë të Pogradecit, ku prej disa kohësh po punohet për rikualifikimin e hapësirave të këtij parku...

Si po e SHKATËRROJNË DRILONIN turistik! Makinat parkojnë mespërmes parkut, kalojnë edhe në urën e këmbësorëve

Ka qenë një nga vendet më të bukura të Shqipërisë, por Driloni në Pogradec duket se po shkatërrohet dita-ditës, dhe për këtë nuk e...

Lajmet e fundit