Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

drilon hoxha

Dhunoi të riun në mes të pyllit, arrestohet 22-vjeçari Drilon Hoxha

Policia e Krujës ka vënë në pranga një 22-vjeçar pasi ka dhunuar një shtetas. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Drilon Hoxha, ka dhunuar...

“Jam aktorja më e paguar” Sa lekë mori Anna Lika për skenat e s*ksit me Drilon Hoxhën?

Anna Lika është një prej vajzave më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Përveçse njihet si një aktore tepër e talentuar ajo flitet në mendja...

‘A u merr lekë aktorëve nëpër filma?’, Drilon Hoxha shpërthen ndaj gazetares: Ç’është kjo pyetje? Habitem si të mbajnë në punë (E hedh në...

Regjisori Drilon Hoxha ka qenë i ftuar këtë të shtunë në Pop Culture. Gazetarja i bëri një pyetje pikante, në lidhje me mënyrën si...

‘I kërkoja falje kur e puthja’, Ajsi Xhaxhaj tregon skenat e sikletshme të filmit më Drilonin

Ajsi Xhaxhaj është një nga aktoret shqiptare e cila vitet e fundit ëhstë komentuar gjatë në media për jetën e saj private. ...

Drilon Hoxha ia thotë troç aktores: Dua të bëj një fëmijë me ty (VIDEO)

Regjisori Drilon Hoxha është ndër meshkujt më të lakmuar dhe më të pëlqyer. Driloni ka tërhequr vëmendjen me një video të...

Shqiptarët ‘të etur’ për art, shitje rekord biletash për filmin ‘Dashuria s’mjafton’

“Dashuria s’mjafton” është filmi më i ri që po shfaqet në kinematë shqiptare. Duket se skenari i filmit tepër interesant me...

Batuta dhe të qeshura me aktorin që e imiton, Sali Berisha: Dyshe si kjo nuk ka parë bota (VIDEO)

Ish-kryeministrin Sali Berisha jemi mësuar ta shohim gjithmonë brenda konturit të politikanit, por sot na ka befasuar të gjithëve. Ish-Kryeministri...

Lajmet e fundit