Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drilon Halilhakaj

Operacionalja dhe ‘Shqiponjat’ u prishin pazarin e drogës shkodranëve: 4 të arrestuar, mijëra fara dhe hashash i sekuestruar (VIDEO-EMRAT)

Artan Marku, Gëzim Sufaj, Drilon Halilhakaj dhe Dodë Frroku janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjatë një operacioni antidrogë që është zhvilluar në Shkodër....

Lajmet e fundit