Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drilon Dishi

Mbushën Anglinë me drogë, Gjykata nxjerr FOTOT: Këta janë 11 shqiptarët e dënuar për shtëpitë e barit (Si u zbuluan nga blloku me emra...

11 shqiptarë të arrestuar në Angli për shitje droge dhe menaxhimin e shtëpive të barit, janë dënuar nga Gjykata e Maidstone me 37 vite...

Lajmet e fundit