Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

driland zida

19 vjeçarja bëhet për spital në Burrel, burri dhe babai i tij e rrahin në shtëpi (EMRAT)

Driland Zida dhe babai i tij Bestar Zida kanë rënë në prangat e Policisë së Matit, shkruan newsbomb.al. Djali dhe babai i tij kanë...

Lajmet e fundit