Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

drift

Drift dhe xhirim gomash me “BMW X5” në mes të rrugës, video në Tik Tok “fundos” të riun, gjobitet nga Policia  

Policia e Tiranës ka gjobitur me 50 mijë lekë një shofer i cili teksa ngiste një makinë luksoze, bënte manovra të rrezikshme si xhirim...

“Drift” me Mercedes dhe fishekzjarre nga xhami, shikoni çfarë bëjnë të rinjtë në Kukës, Policia u vihet në ndjekje (VIDEO)

Këto janë pamjet e ndërrimit të viteve në Kukës. Disa të rinjë kanë zgjedhur që të “djegin gomat” me Mercedes në mes të qytetit,...

Bënin drift me makina në mes të qytetit dhe më pas postonin video në rrjete sociale, e pësojnë keq dy të rinj në Lezhë

Janë proceduar penalisht dy të rinjë nga policia e Vlorës, pasi akuzohen se me makinat e tyre bënin drift në mes të qytetit dhe...

I riu në Peshkopi bën DRIFT dhe djeg gomat në rrugë, por “argëtimi” i tij zgjat shumë pak (VIDEO)

Një i ri në Peshkopi është filmuar teksa bën drift dhe xhiron gomat në rrugë. Por “argëtimi” i ka zgjatur shumë pak pasi në...

20-vjeçari bën “drift” në rrugët e fshatit, plagos dy persona

Një 20-vjeçar nga fshati Kamçisht i Lushjnes ka plagosur dy persona duke ngarë makinën në mënyrë tepër të rrezikshme në rrugët e fshatit. ...

Lajmet e fundit